Podczas XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, uczniowie klas II naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez Panie z Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Giżycku. Dzieci poznały zasady wypożyczania książek, dowiedziały się również jak zostać czytelnikiem tej biblioteki. Uczniowie chętnie wzięli udział w grze bingo, która polegała na wyszukiwaniu określonych książek. Aby wykonać to zadanie, dzieci musiały najpierw zapoznać się z księgozbiorem biblioteki. Zwycięska para otrzymała w nagrodę słodką niespodziankę. Uczniowie doskonale poradzili sobie z grą w czytelnicze bingo i umiejętnie poruszali się wśród regałów z książkami. Na koniec każdy mógł obejrzeć i poczytać wybraną przez siebie książkę, a wybór był naprawdę duży.
Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą organizację!!!
 IMG20240510101022 IMG20240509102735

A całą fotorelację znajdziecie na naszym szkolnym Facebooku.