lekcjaJuż od pierwszej klasy poznajemy różne zawody. Klasa I d rozmawiała niedawno o niezwykłych budynkach całego świata. Zaprosiliśmy na lekcję rodziców Anastazji, którzy w ciekawy sposób opowiedzieli o pracy architekta i inżyniera budownictwa. Państwo Kastner zaprezentowali dzieciom jak projektuje się budynki i jak trwa praca przy ich budowie. Dzieci obejrzały prezentację, mogły zobaczyć różne przyrządy, których używa się w budownictwie. Na koniec stwierdziły, że ten zawód jest trudny, ale przynosi wiele satysfakcji i aby go zdobyć należy dobrze się uczyć oraz skończyć studia.