IMG 20201222 134435 1Uczniowie z klasy 3 d podczas nauki zdalnej na classroom wykonywali prezentacje na Jamboard. W ostatnich tygodniach pracowali nad klasowym Jambordem. Stworzyli wspólnie prezentację o przygotowaniach zwierząt i roślin do zimy, wydarzeniach z baśni H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami” oraz o zwyczajach świątecznych.

Chociaż każdy pracował w swoim domu, uczniowie potrafili ze sobą współpracować oraz nabyli nowe umiejętności wykorzystując tablicę Jam. Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszej wspólnej pracy, życząc miłego odpoczynku i szybkiego powrotu do szkoły.

Klasa 3 d i wychowawczyni Małgorzata Szabłowskagaleria