Ania2W ramach ogólnopolskiej akcji „Zaproś mnie na swoją lekcję” uczniowie klasy 6h uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach, dotyczących omówienia utworu Juliana Tuwima ,,Słowocowe hybrydy". Na zaproszenie pani Justyny Kozłowskiej lekcję poprowadziła pani Anna Stasiak – nauczycielka języka polskiego z Bełchatowa, która w bardzo przystępny i interesujący sposób przybliżyła młodzieży problematykę neologizmów i pomogła zrozumieć wiersz. Pani Ania przedstawiła przygotowaną przez siebie wspaniałą, barwną prezentacją w genially, którą zmotywowała wszystkich do pracy. Energia prowadzącej zajęcia, Jej sympatyczny uśmiech i wspaniały kontakt, jaki nawiązała z uczniami sprawiły, że „wyszli” oni z lekcji zachwyceni.