IMG 20211213 172500Choć końcówka roku to trudny czas dla nas wszystkich, bo pandemia nie odpuszcza, a wielu z nas choruje czy przebywa na kwarantannach, nasza wspaniała młodzież oraz nauczyciele postarali się, aby te ostatnie dni w szkole stały się dla całej społeczności SP7 radosnym świętem! Wszyscy bez wyjątku spisali się na medal! Jak co roku, w holu głównym stanęła piękna choinka podarowana przez pana Macieja – tatę Oskara z klasy 7e. Bożonarodzeniowe drzewko z wielkim zaangażowaniem ubierali Szymon i Piotr z klasy 7h, a świąteczne dekoracje, które ozdobiły okna głównego korytarza, wykonali uczniowie z Samorządu: Amelka, Ola i Marek z klasy 8b. Naturalnie pomysłowi temu przyklasnął pan Adrian Burzyński – opiekun SU. Na szybach pojawiły się też oryginalne obrazy wykonane przez Kasię i Marcelinę z klasy 8c, a także Asię, Anię i Magdę z klasy 7e. Te plastyczne działania wspierała nasza „mistrzyni” – pani Małgorzata Gawrycka. W czwartek na szkolnych korytarzach zabrzmiały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Od razu nastrój stał się radośniejszy i bardziej beztroski, a niektórzy wręcz nabrali ochoty do tańca i śpiewania. W tych smutnych czasach, jakże niewiele potrzeba, aby zwyczajnie cieszyć się z nadchodzącego Bożego Narodzenia. O tę muzyczną i świąteczną oprawę zadbali uczniowie klasy 7e- Natan, Kuba, Maja, Milena i Gosia oraz Ola, Martyna i Maja z klasy 5c. Na szkolnym Facebooku możecie też zobaczyć i posłuchać nagrania ze świątecznymi życzeniami, które w imieniu Samorządu Uczniowskiego składają nam wszystkim Ola, Amelka i Iza z klasy 8b oraz wysłuchać wzruszającej kolędy śpiewanej przez Bartka z klasy 7b. Dziękujemy też pani Halinie Wasilewskiej za wykonanie pięknej dekoracji przypominającej o narodzeniu Jezusa, którą można podziwiać w holu głównym przy tablicy korczakowskiej. W jej wykonanie zaangażowali się uczniowie klasy 5c: Ola, Martyna, Maja, Wojtek oraz Paulina z klasy 8c i Natalia z klasy 8f.

Kochani, z całego serca dziękujemy Wam za wszystkie podjęte działania, za radość, którą wnieśliście w mury naszej szkoły, za uśmiech rozjaśniający nasze twarze, a przede wszystkim za cudowną, przedświąteczną magię, którą wyczarowaliście dla nas. Wesołych, radosnych i pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia! Do zobaczenia w Nowym Roku!galeria