IMG 20220621 172651Taki szumny, wspaniały i rozśpiewany był bal ósmoklasistów! Aby oddać jego atmosferę najlepiej przytoczyć słowa znanego kiedyś szlagieru: „Na tym balu, nad balami, takim, co się pamięta latami”, szalała nasza młodzież: dziewczęta w pięknych, zwiewnych, długich sukniach i chłopcy - w eleganckich garniturach. Jakże pięknie i dostojnie prezentowali się nasi absolwenci w tanecznych układach poloneza, który rozpoczął artystyczną część imprezy. Niektórym rodzicom i wychowawcom aż łezka w oku się zakręciła.

Z zapartym tchem podziwialiśmy też pokazy tanecznych mistrzów: Amelii Kubach z 8b oraz jej partnera, którzy dali fantastyczny popis tańców latynoamerykańskich. Tłoczno i wesoło było na parkiecie, bo DJ Kamil rewelacyjnie prowadził całą imprezę. Królową balu została Iza Boć z klasy 8b, a królem- Bartek Rapita z klasy 8d. Samorząd Uczniowski pomyślał też o rozrywkach dla nauczycieli i wychowawców, którzy wzięli udział w rozgrywkach szkolnej „Familiady”. Słodkim przerywnikiem - niespodzianką stał się wspaniały piętrowy tort z logo SP7, który uroczyście wniesiono na parkiet. Pani i Pan dyrektor oficjalnie rozpoczęli jego krojenie. Każdy, kto chciał, miał okazję spróbować tego mistrzowskiego wypieku. Gdyby nie późna pora i myśl o powrocie do szkoły i pracy następnego dnia, huczna zabawa zapewne trwałaby do rana.

W tę zimną czerwcową noc puściliśmy na wody kanału światełka zamknięte w kolorowych lampionach. Popłynęły w nieznaną, daleką drogę, podobnie jak my – absolwenci Szkoły Podstawowej nr 7. I tak dobiegł końca nasz „bal nad balami…”.

Dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom, Radzie Rodziców, wychowawcom, nauczycielom za tak świetnie przygotowaną imprezę. Dziękujemy także Dyrekcji szkoły za uświetnienie swoją obecnością Balu Ósmoklasisty 2022.

Film 1

Film 2