IMG 0825W naszej szkole trwa realizacja zadań w ramach międzynarodowego Projektu Erasmus+ „Nauki ścisłe na luzie i na serio, dzisiaj i w przyszłości”. Uczniowie poznają ciekawe metody nauki na zajęciach przedmiotów ścisłych i już za kilka dni, 16 października, pierwsza grupa projektowa w składzie 3 nauczycielek i 5 uczniów z klas 6 i 7, wyrusza do partnerskiej szkoły w miejscowości Samsun w Turcji. Już częściowo spakowani, gotowi na wyzwania czekamy z niecierpliwością na nowe doświadczenia. Po powrocie z pewnością podzielimy się wrażeniami z pobytu.