Konkurs pięknego czytania dla klas III

DSC00953Dnia 28 listopada 2014r. o godz. 14.35 w sali 46 odbył się konkurs pięknego czytania dla klas III zorganizowany przez Panią Sylwię Melnik i Panią Wioletę Rawłuszko. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy: III a, III d, III e. Mieli oni samodzielnie przygotować tekst, który chcieli zaprezentować podczas konkursu. Mogło to być opowiadanie, opis lub wiersz o tematyce jesiennej. Uczniowie otrzymali od jury tyle czasu, ile było im potrzebne na przeczytanie przygotowanego utworu.

Ocenie podlegało poprawne przeczytanie tekstu. Komisja zwracała uwagę również na trudność dobranego utworu, zgodność z podaną tematyką oraz interpretację ze zwróceniem uwagi na znaki interpunkcyjne.

Komisja przyznała:

I miejsce - Wiktoria Miciukiewicz kl. III A

                 Dominika Chełkowska kl. III E

II miejsce - Nadia Narwojsz kl. III E

III miejsce - Michał Lisowski kl. III A

Wyróżnienie:

                  Jan Melzer kl. III D

goście

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa