atrakcje GizyckaSiódmoklasiści i ósmoklasiści wcielili się w przewodników turystycznych naszego miasta w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego pt. "GIŻYCKO I JEGO ATRAKCJE MIEJSCEM NA WAKACJE" zorganizowanym przez panie anglistki Katarzynę Wójtowicz-Pac i Katarzynę Małek. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć folder/prezentację przedstawiającą ciekawe miejsca w Giżycku. Młodzież uwieczniła na zdjęciach atrakcje miasta oraz stworzyła opisy tych miejsc w języku angielskim. Zwycięski projekt należy do uczennicy klasy 8d, Wiktorii Wykusz. Wszystkie prace okazały się interesujące, można z pewnością je wykorzystać do promocji naszego miasta. Wszystkie projekty można obejrzeć na stronie naszej szkoły.

I miejsce Wiktoria Wykusz 8d

II miejsce - Aleksander Sakowicz, 8c