"Siódemka" najlepsza w województwie

GALA SPORTU 2016 2017 52

     14 grudnia 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Jej organizatorem był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, a  uczestnikami dyrektorzy szkół, trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.

 

Podczas uroczystości dokonano podsumowania współzawodnictwa szkół i placówek oświatowych w różnych dyscyplinach sportowych w roku szkolnym 2016/2017, nagradzając  najlepszych w każdej kategorii pucharami i dyplomami. W tym roku rywalizacja zakończyła się sukcesem uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7. Zajęliśmy 1. miejsce w województwie. To wynik ciężkiej pracy i dobrego przygotowania sportowców i udział w wielu zawodach. Sukces ten zawdzięczamy uczniom oraz wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego, a w szczególności p. Elżbiecie Krajewskiej i p. Wojciechowi Żukowskiemu, którzy w minionym roku szkolnym prowadzili  grupy startowe. 

goście

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa