IMG 20210610 095754Korzystając z zaproszenia II LO im. Gustawa Gizewiusza Dyrekotorzy i nauczyciele naszej szkoły wraz z przedstawicielami uczniów (Martną Melnyk, Łucją Suchocką, Bartoszem Skórnóg, Julianem Zielińskim) wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej kilkuletni projekt "GOAL - GOOGLE APLIKACJE DO LEKCJI", który został zrealizowany w ramach projektu Erasmus+ Edukacja Szkolna.
Nasi starsi koledzy z II LO podzielili się własnymi doświadczeniami z podróży m.in. do Irlandii Północnej, Turcji, Słowacji, Włoch, Martyniki, co zaowocuje w naszych przygotowaniach do projektu Erazmus +. Wszyscy zebrani świetnie bawili się rozwiązując Quizz o Google. Na koniec Pan Michał Dębkowski IT Manager Google przedstawił nam historię Google.
Niech ostatnie wypowiedziane słowa Pana Michała napędzają naszą zdolną młodzież do działania "myślcie globalnie i zmieniajcie świat".galeria