87 428 90 60
sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

grodek2 grudnia dziewczęta w kategorii klas ósmych i siódmych uczestniczyły rozgrywkach Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej . Zespół grając w składzie sześcioosobowym pokonały Szkołę Podstawową nr 4 ( 2:1) i tym samym zakwalifikowały do rozgrywek rejonowych. Drużyna wystąpiła w składzie: Julia Kędzierska, Lila Dębska, Kinga Chełkowska, Oliwia Chrzanowska, Maja Cemka, Maja Rodziewicz.
3 grudnia dwa zespoły dziewcząt z klas piątych uczestniczyły w Mikołajkowym Turnieju „Trójek”. W stawce szesnastu drużyn wywalczyliśmy ósme i pietnaste miejsce. Drużyny wystąpiła w składzie: Martyna Flis, Gabriela Lalak, Kalina Malinowska, Katarzyna Kraszewska, Zofia Ułanowicz, Maja Grochocka, Anna Borkowska, Amelia Bujko, Hanna Brzozowska, Klaudia Szybiak, Julia Wilczyńska.
Brawo dziewczęta galeria

dyplomikiW dniach 25-26.10.2022 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztafetowych biegach przełajowych. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentowały dwie grupy dziewcząt z naszej szkoły, które zajmując pierwsze miejsce na zawodach wojewódzkich uzyskały prawo do startu w zawodach ogólnopolskich. Dziewczęta startowały z najlepszymi w Polsce, po zaciętej walce, grupa starszych dziewcząt wywalczyła miejsce 12 ,grupa młodsza zajęła miejsce 16. Skład grupy starszej: Zagórska Oliwia, Kędzierska Julia, Smędzik Milena, Durka Aleksandra, Łatacz Oliwia, Pawłowska Zuzanna, Kamińska Wiktoria. Grupa młodsza: Nitschka Olga, Plitko Aleksandra, Dąbrowska Nikola, Szymczak Oliwia, Słowikowska Anna, Buczyńska Katarzyna, Julia Orczyc-Musiałek galeria

biegiZdobyciem trzech medali zakończył się wyjazd zawodników z SP7 do Olecka na Mistrzostwa województwa warm-maz w Sztafetowych Biegach Przełajowych w dniu 10.10. Dziewczęta klas VII-VIII w składzie: Kędzierska J, Zagórska O, Łatacz O, Durka A, Pawłowska Z, Smędzik M, Kamińska W. wywalczyły złoty medal. Krążek w takim samym kolorze zdobyły dziewczęta kl. V-VI w składzie: Burzyńska K, Dąbrowska N, Nitschka O, Onyszkanycz M, Orczyc-Musiałek J, Słowikowska A, Szymczak O. Srebrnym medalem mogą poszczycić się chłopcy kl. VII-VIII występujący w składzie: Uszkiewicz M, Sojko R, Sesja M, Wilamowski J, Cywoniuk B, Karolczuk J, Zieliński J. Niewiele do podium zabrakło grupie młodszych chłopców/kl. V-VI/.Wywalczyli dobre czwarte miejsce. Skład drużyny: Dąbrowski D, Gulbicki P, Podgórny J, Prokopczuk A, Serowiecki M, Waskian J, Zieliński P. galeria

IMG 20221013 183808W dniu 12.10 chłopcy z SP7 zajęli II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w piłce nożnej. "Moje boisko Orlik". Skład drużyny: Sessa M, Sojko R, Wilamowski K, Wenda D, Krzeszowski A, Gil J, Tymoszczuk K, Wojtkowski F, Bondzial B, Kozłowski M.

siatkówkaRozpoczęliśmy rywalizację w piłce siatkowej dziewcząt. W Turnieju Orlik moje boisko 2022 rozgrywanym w Ełku graliśmy z czterema drużynami. Zespół w składzie: Oliwia Chrzanowska, Aleksandra Durka, Maja Rodziewicz, Patrycja Panaś, Kinga Chełkowska, Lila Dębska oraz Julia Kędzierska uplasował się na trzeciej pozycji. Brawo dziewczęta!! galeria