87 428 90 60  
sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

podsumowanieW dniach 28.02-18.03 2022r. Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy, którzy zostali objęci opieką w Giżycku i jego okolicy. Tu znajdziecie szczegółowy spis zebranych darów: https://docs.google.com/document/d/1SjJn5V67ql36rLeV5Q_WQtJhotZZlk0J/edit?usp=sharing&ouid=113328065160442692388&rtpof=true&sd=true Zorganizowaliśmy trzy duże transporty darów. Dwa transporty zostały przekazane Ośrodkowi Wczasowemu Żabinka k. Kruklanek. Trzeci transport trafił do ośrodka AWF Warszawa w Pięknej Górze. Zaopatrzyliśmy również we wszystkie potrzebne artykuły 28 grup uchodźców. Część zebranych podczas zbiórki leków, środków dezynfekujących i opatrunkowych oraz środków higienicznych została przekazana panu Marcinowi Jakowiczowi. Pan M. Jakowicz, w dwóch transportach, dostarczył dary na granicę polsko-ukraińską w Dołhobyczowie oraz do szpitala we Lwowie. Na stanie szkoły pozostały przybory szkolne, które będą rozdawane według potrzeb dzieci-uchodźców, trafiających do naszej szkoły. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy hojnie wspomagali naszą zbiórkę. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcając swój wolny czas, pomagali nam w segregacji, pakowaniu i załadunku darów. Dziękujemy osobom, które dały do dyspozycji swój transport i przewiozły dary w wyznaczone miejsce. Dziękujemy wszystkim Wam, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego, by nasza zbiórka przebiegła sprawnie i przyjemnie ? Szkolne Koło Wolontariatu

logo 7Uczniowie Szkolonego Koła Wolontariatu wykonali piękne stroiki Wielkanocne, które zostanę sprzedane na najbliższym kiermaszu szkolnym. galeria

UWAGAW piątek, 18.03, kończymy oficjalnie zbiórkę rzeczy dla 2,5-letniego Julka z Gołdapi oraz dla uchodźców z Ukrainy. Po tym terminie dary nie będą przez nas przyjmowane.
Przyszedł czas na podsumowania, a o rezultatach naszych zbiórek dowiecie się niebawem :)
Teraz koncentrujemy się na innej pomocy dzieciom, które przyjechały z Ukrainy i już pojawiły się w naszej szkole :)
Jeśli zajdzie potrzeba pomocy materialnej - będziemy organizować zbiórki na nowo i odpowiednio wcześnie damy znać :)
Szkolne Koło Wolontariatu

lulekKochani,
przez ostatnich 5 tygodni intensywnie zbieraliśmy dary dla chorego na nowotwór 2,5-letniego Julka z Gołdapi. (Tak, tak... Wiem... na zdjęciu nie widać wszystkich zebranych darów :). Dzięki hojności i wielkim sercom wszystkich darczyńców, zebraliśmy 46 kartonów (wcale nie małych) i dużych worków darów: tekstyliów, obuwia i maskotek :) W środę, 23.03, wszystkie dary przekazaliśmy potrzebującemu dziecku :) Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie wsparły naszą zbiórkę, dziękujemy wolontariuszom, którzy, poświęcając swój wolny czas, wraz z nami segregowali i pakowali dary, dziękujemy każdemu, kto choćby w najmniejszym stopniu przyczynił się do tego, by nasza zbiórka przebiegała sprawnie i przyjemnie :) DZIĘKUJEMY :) 
Szkolne Koło Wolontariatu

daryDziś, dzięki hojności i otwartym sercom wielu ludzi, drugi transport darów dotarł tym razem do AWF Warszawa w Pięknej Górze ?

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Miejskiemu Zespołowi Obsługi Szkół i Przedszkoli w Giżycku, który zapewnił nam transport darów w wyznaczone miejsce oraz wszystkim innym osobom, które poświęcając swój prywatny czas przyczyniają się do tego, że nasza akcja przebiega sprawnie i przyjemnie ?

Serdecznie dziękujemy galeria

Szkolne Koło Wolontariatu