87 428 90 60  
sp7@gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Zajęcia pozalekcyjne - rok szkolny 2018/2019 - I semestr

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Liczba godzin

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Zajęcia rozwijające zainteresowania

1.

Elżbieta Dębek

zajęcia sportowe

1 h

2 a

poniedziałek

10.45 - 11.30

korytarz

2.

Marzena Pstrak

zajęcia matematyczne

1 h

2 b

czwartek

11.50 - 12.35

C 02

3.

Wanda Doliasz

zajęcia plastyczne

1 h

2 c

wtorek

8.00 - 8.45

B 107

4.

Joanna Piesiewicz

zajęcia matematyczne

1 h

2 d

środa

12.55 - 13.40

 B 103

5.

Krystyna Rakowska

zajęcia matematyczne

1 h

2 e

wtorek

11.50 - 12.35

C 06

6.

Agnieszka Zima

zajęcia informatyczne

1 h

5 a

piątek

12.55 - 13.40

C 104

7.

Piotr Grodzki

zajęcia sportowe

1 h

5 b

poniedziałek

15.40 - 16.25

sala gimn.

8.

Jarosław Józwik

zajęcia sportowe

1 h

5 c

czwartek

15.40 - 16.25

sala gimn.

9.

Wojciech Żukowski

zajęcia sportowe

1 h

5 d

poniedziałek

14.40 - 15.25

sala gimn.

10.

Piotr Grodzki

zajęcia sportowe

1 h

5 e

czwartek

15.40 - 16.25

sala gimn.

11.

Agnieszka Kulesza

język niemiecki

1 h

5 f

wtorek

13.50 - 14.35

B 107

12.

Joanna Bossowska

język francuski

1 h

8 a

środa

15.40 - 16.25

B 204

13.

Agnieszka Zima

zajęcia matematyczne

1 h

8 b

wtorek

13.50 - 14.35

C 1

14.

Janina Markowska - Wróbel

zajęcia matematyczne

1 h

8 c

wtorek

8.55 - 9.40

C 201

15.

Elżbieta Krajewska

zajęcia sportowe

1 h

8 d

poniedziałek

15.40 - 16.25

sala gimn.

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

16.

Zenaida Brzozowska

język polski

1 h

4

wtorek

16.25 - 17.10

B 9

1 h

4

czwartek

15.30 - 16.15

B 2

17.

Joanna Bossowska

1 h

5

czwartek

11.50 - 12.35

B 2

18.

Anita Domeła

1 h

5

piątek

14.35 - 15.30

B 204

19.

Agnieszka Świderska

1 h

7

czwartek

14.35 - 15.30

B 208

20.

Iwona Wojtkiewicz

1 h

8

poniedziałek

14.45 - 15.30

B 208

21.

Sylwia Jagła - Garbowicz

matematyka

1 h

4

czwartek

8.00 - 8.45

C 201

22.

Agnieszka Dickti

1 h

4

czwartek

8.55 - 9.40

C 202

23.

Wioletta Szymowiat

1 h

5

poniedziałek

piątek

14.45 - 15.30

13.50 - 14.35

B 9

24.

Joanna Danielczyk

1 h

7

środa

15.40 - 16.25

C 1

25.

Agnieszka Zima

1 h

8

czwartek

14.45 - 15.30

C 202

26.

Małgorzata Szabłowska

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

1 h

1

wtorek

12.55 - 13.40

C 06

27.

Marzena Pstrak

1 h

2

wtorek

14.45 - 15.30

B 103

28.

Bożena Gago

1 h

3

środa

11.50 - 12.35

C 06

29.

Maria Kamińska

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

1 h

1 c, 2 d, 2 e

wtorek

11.50 - 12.35

B 106

30.

1 h

1 a, 1 d,
2 b, 2 c

piątek

11.50 - 12.35

31.

1 h

3 a

wtorek

10.45 - 11.30

3 b

32.

1 h

4 a

poniedziałek

11.50 - 12.35

33.

1 h

4 b

piątek

8.55 - 9.40

34.

1 h

4 c

czwartek

9.50 - 10.35

35.

1 h

4 d

czwartek

10.45 - 11.30

36.

1 h

4 e

czwartek

11.50 - 12.35

37.

1 h

4 f

wtorek

8.55 - 9.20

38.

1 h

4 g, 5 f

czwartek

8.55 - 9.20

39.

1 h

4 h

poniedziałek

10.45 - 11.30

40.

1 h

5 a

czwartek

8.00 - 8.45

41.

1 h

5b

środa

9.50 - 10.35

5 b

42.

1 h

5 c

środa

11.50 - 12.35

43.

1 h

5 d

piątek

10.45 - 11.30

5 d

44.

1 h

5 e

środa

8.00 - 8.45

45.

1 h

6 b

poniedziałek

14.45 - 15.30

6 b

46.

1 h

6 c

piątek

9.50 - 10.35

6 c

inne zajęcia prowadzone przez nauczycieli

47.

Elżbieta Witek - Pawlukojć

Klub Małego Ornitologa "DUDEK"

1 h

2 - 3

czwartek

15.30 - 16.15

czytelnia

48.

Młodzieżowa Grupa Badawcza KANIA

1 h

4 - 6

czwartek

14.30 - 15.15

biblioteka

49.

Janina Markowska - Wróbel

Kółko matematyczne

1 h

8 d

poniedziałek

14.45 - 16.15

C 201

50.

Kółko matematyczne

1 h

6 a

czwartek

14.45 - 16.15

C 201

51.

Kółko matematyczne

1 h

5 c, 5 f

środa

11.50 - 12.35

świetlica

52.

Dariusz Pstrak

zajęcia sportowe

2 h

 

poniedziałek

16.30 - 18.00

sala gimn.

53.

Mariusz Korzeb

zajęcia taneczne

1 h

2 c

środa

9.50 - 10.35

sala gimn.

54.

1 h

1 a, 1 d

czwartek

11.50 - 12.35

korytarz