ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/dd_speedtruck_109/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/dd_speedtruck_109/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

dyplomatMaksymilian Nowak i Michał Komosiński przyzwyczaili nas już do swoich indywidualnych sukcesów i zdobywanych medali na różnych pływackich zawodach. Nic więc dziwnego, że w ostatnich w tym sezonie zawodach, które odbyły się w Giżycku 27 – 28 maja, pływacy z klasy IVB znowu się wyróżnili. Chłopcy wzięli udział w Drużynowym Wieloboju Pływackim dzieci w wieku 10 i 11 lat, Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w wieku 12 lat oraz III Otwartych Zawodach Pływackich pod Patronatem Burmistrza Giżycka. Maksymilian zdobył 4 złote medale w rywalizacji indywidualnej na dystansach: 50 m stylem motylkowym, 100 i 200 m stylem dowolnym oraz 200 m stylem zmiennym, co zapewniło mu 1 miejsce na podium w kategorii chłopców do lat 11. Michał w rywalizacji indywidualnej zdobył brąz na dystansie 100 m stylem klasycznym oraz zajął 4 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym i 200 m stylem zmiennym, ponadto zajął 6 miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym, co w klasyfikacji generalnej zapewniło mu 7 miejsce w kategorii chłopców do lat 11. Warto dodać, że obaj chłopcy pobili swoje życiowe rekordy na wszystkich dystansach podczas tych zawodów oraz wspólnie zdobyli 2 złote medale w sztafecie: 4x50 m stylem zmiennym i 4x50 stylem dowolnym. To zapewniło im 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodników do lat 11. Chłopcy, serdecznie gratulujemy znakomitych wyników i czekamy na Wasze kolejne sukcesy w nowym sezonie pływackim!!! galeria