Kochani!

20 października (piątek) w naszej szkole odbędzie się Ogólnopolski Charytatywny "Dzień Piżamy w Szkole – Obudź w sobie Anioła", który ma na celu wspomóc finansowo dzieci z chorobami onkologicznymi.

Tak, tak... tego dnia zachęcamy do przyjścia do szkoły w PIŻAMACH!!!

Dlaczego piżama? Piżama jest standardowym ubraniem dzieci chorych, przebywających w szpitalach.

Zamiast piżamy można mieć symbol anioła (skrzydła, aureolka itp.) lub narysowane skrzydła anioła na widocznych częściach ciała, gdyż postać Anioła nawiązuje do nazwy Fundacji „Gdy Liczy się Czas” – Wylosuj Anioła, która jest organizatorem akcji.

Tego dnia po naszej szkole będą chodzić Aniołowie i zbierać do puszek datki dla chorych dzieci. Zebrane pieniądze wpłacimy na konto Fundacji "Gdy Liczy się Czas".

Do wzięcia udziału w naszej akcji zachęcamy także wszystkich pracowników szkoły :)

Fundacja GDY LICZY SIĘ CZAS zaprasza