Kochani!
Przypominamy, że już w najbliższy piątek, 20.10.2023 r. w naszej szkole odbędzie się charytatywny "Dzień Piżamy w Szkole", który ma na celu wsparcie dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych, dlatego zachęcamy do przyjścia do szkoły w piżamie :)

Tego dnia po naszej szkole będą chodzić Aniołowie i zbierać do puszek datki dla chorych dzieci. Zebrane pieniądze wpłacimy na konto Fundacji "Gdy Liczy się Czas".

(Uwaga! Osoby, które będą zbierały datki, będą miały przy sobie identyfikatory WOLONTARIUSZA SP7)

Do wzięcia udziału w naszej akcji zachęcamy także wszystkich pracowników szkoły :)

plakat do drukuzdjęcie plakietek