Droga Społeczności Szkolna!

Najbliższe dni to Święto Szkoły i obchody Dnia Patrona Szkoły. Zachęcamy do przygotowania w salach lekcyjnych kącika Janusza Korczaka z jego portretem i informacjami o nim. Na szkolnym korytarzu znajdziecie wystawę o naszym patronie, będziecie mogli w formie pisemnej złożyć życzenia naszej szkole, a na poczcie Librus znajdziecie linki do zadań i ciekawostek związanych z Januszem Korczakiem.

Janusz Korczak szanował i kochał dzieci, był dla nich lekarzem, pedagogiem i przyjacielem. Nie zawahał się, być ze swoimi podopiecznymi w najtrudniejszych chwilach II wojny światowej i oddać życie razem z nimi.

Życzymy miłej zabawy:)
20231115 134317 1