sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/dd_speedtruck_109/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
 Z satysfakcją informujemy, że Maksymilian Nowak i Michał Komosiński wywalczyli kolejne medale w Mistrzostwach Województwa Warmińsko- Mazurskiego, które odbyły się w Olsztynie 18-19 listopada.
FB IMG 1700405102155

Maks zdobył 3 złote medale na dystansach 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem  dowolnym i 100 m stylem zmiennym.  Ponadto wywalczył srebrny medal w biegu na 50 m stylem motylkowym. Tym samym uzyskał tytuł mistrza województwa w swojej kategorii wiekowej.  Michał natomiast zdobył brązowy medal na dystansie 100 m stylem klasycznym, a w pozostałych biegach uplasował się blisko podium, trzy razy zajmując 4 i raz 6 miejsce. Chłopcy odnieśli także wspólny sukces, zdobywając wraz ze swoimi klubowymi kolegami srebrny medal w sztafecie 4x 50 m stylem dowolnym.

Zawody należały do trudnych, ale chłopcy jak zwykle nie zawiedli! Gratulujemy sukcesów!