ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/dd_speedtruck_109/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/dd_speedtruck_109/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
W miniony weekend w Ciechanowie odbyły się zawody pływackie, czyli  XXV Grand Prix Ciechanowa o Puchar Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. Maksymilian Nowak i Michał Komosiński startowali w 7 konkurencjach indywidualnych oraz w sztafecie. Ostatecznie Maks zdobył 3 złote medale: dwukrotnie na 50 metrów stylem dowolnym oraz w biegu na 50 metrów stylem motylkowym. Ponadto wywalczył 2 srebrne medale  na dystansach: 200 metrów stylem dowolnym oraz 200 metrów stylem zmiennym. Uzyskał również brązowy medal na 50 metrów stylem dowolnym. Wisienką na torcie było jednak ustanowienie przez niego nowego rekordu Polski 12- latków na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, który przepłynął w czasie 28, 93 sekundy.
Michał również może się pochwalić sukcesami na tych zawodach. Zdobył bowiem 2 brązowe medale na dystansach 100 oraz 200 metrów stylem klasycznym. Ponadto ustanowił 3 nowe rekordy życiowe.
Gratulujemy naszym pływakom takiej doskonałej formy! I czekamy na kolejne spektakularne sukcesy chłopców z Vb.