Juz po raz kolejny "Siódemka" świętowała urodziny Ludolfiny. Tydzień przed na oknach korytarzy i drzwiach pracowni matematycznych pojawiły się przepięknie pokolorowane i wyciete liczby Pi. te fanatastyczne prace wykonali uczniowie z klas: 1a, 1b, 6a, 7a, 7b, 7d oraz uczniowie z dodatkowych zajęć matematycznych. Dzieci ze świetlicy wykonały piękne parkietaże liczby Pi. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam w tym pomogli za olbrzymią pracę i wkład w obchody dnia Liczby Pi.

A obchodziliśmy jej urodziny w czwartek rano. Tym razem uczniowie zmagali się z matematyczną przygodą pieska Pi. Pomagali mu w wyborze karmy, ile czasu ma chodzić na spacery, aby się nie zmęczyć i jakie zrobić zakupy, aby zapłacić mniej. Byli też z pieskiem u weterynarza i pomogli mu podjąć decyzję, którą opcję wybrać, aby zapłacić jak najmniej za wizytę.

Więcej na naszym Facebooku!

IMG 20240314 083650 IMG 20240314 080726