kartkiswWłaśnie otrzymaliśmy e-maila z relacji przekazania darów w akcji Szlachetna Paczka.
Przeczytajcie sami :)
Pan Michał, wolontariusz Szlachetnej Paczki napisał:

"Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki. Paczek było dużo, zaskoczenie rodziny było zupełne. Paczki wypełniły prawie całe malutkie mieszkanie. Dzieci zachwyciły się zabawkami. Zwłaszcza tabletami, których poszukiwały, bo nie wiadomo było, w której paczce się znajdują.
Z wyrazem oczekiwania na twarzy przeglądały wszystkie paczki. Rodzina była zaskoczona, ale wdzięczna. Dzieci zachwyciły się wózkiem dla lalek, p. Kasia zachwyciła się kosmetykami. Razem bardzo odpowiedzialnie planowali zrobienie kursu prawa jazdy przez pana Marka. Pani Kasia razem z p. Markiem cieszyli się na możliwość skorzystania z załączonych do paczki bonów i możliwości samodzielnych zakupów.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Bardzo dziękuję, za profesjonalny i rzeczowy kontakt. Włożoną ogromną ilość pracy i zebraną paczkę. Bardzo miło mi było przekazać zebraną paczkę rodzinie, która okazywała wielką wdzięczność. Dziękuję za współpracę. Życzę Państwu Wesołych Świąt.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Bardzo serdecznie dziękujemy, wszystko się bardzo przyda. Dziewczynki przygotowały laurki, w które włożyły dużo pracy. "

W ramach podziękowań dziewczynki zrobiły dla nas świąteczne kartki :)