27 marca uczniowie klasy I a udali się na wycieczkę do Kętrzyna. Uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych, które dostarczyły mnóstwo radości i zabawy oraz przybliżyły klimat zbliżających się Świąt. Jedną z głównych atrakcji było tworzenie i dekorowanie pisanek pod czujnym okiem pomocnika Zająca. Dzięki zaangażowaniu i pomysłowości dzieci, powstały piękne i oryginalne pisanki. Po warsztatach uczniowie mieli okazję zwiedzić galerię pisanek i ozdób, które pozwoliły przybliżyć dzieciom tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą. Po zwiedzaniu był czas na wspólną zabawę i szaleństwa, które umożliwiły uczniom zacieśnić więzi. Po pełnym wrażeń dniu zmęczeni, ale pełni radości i zadowolenia wróciliśmy do domu. Dla wielu z nas było to niezapomniane przeżycie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Fotorelacja dostępna na naszym Facebooku

Bez nazwy 6