koledowanie 06Wspólne kolędowanie stało się już tradycją naszej szkoły. Zainicjowany sześć lat temu pomysł świątecznego śpiewania przypadł do gustu wszystkim i przetrwał do dziś. Dlatego i tym razem podczas przerw na szkolnych korytarzach rozbrzmiewały piękne, polskie kolędy wykonywane przez uczniów z różnych klas. W tym roku po raz pierwszy do śpiewającej młodzieży dołączyli też nauczyciele i wychowawcy, p. Agnieszka Kulesza ze swoją klasą VIIa oraz p. Katarzyna Wójtowicz- Pac z duetem śpiewającym po angielsku. Jednak najbardziej urzeczeni tą miłą tradycją byli uczniowie klas najmłodszych – klasy 0, Ic, Id, IIa, IIb, IIc, IId , IIIb oraz IVa, IVe i IVf. To oni właśnie, skupieni wokół świątecznego, pięknie udekorowanego drzewka, w to szkolne, wspólne kolędowanie włożyli najwięcej serca i radości. Pięknie dziękujemy p. Marioli Chełkowskiej, czuwającej nad przebiegiem imprezy, za galeriapielęgnowanie tej wspanialej tradycji. Życzymy Wam, aby i Wasze rodzinne święta były tak cudownie rozśpiewane!