Kochani!

18 października (piątek) w naszej szkole odbędzie się Ogólnopolski Charytatywny "Dzień Piżamy w Szkole – Obudź w sobie Anioła", który ma na celu wspomóc finansowo dzieci z chorobami onkologicznymi.

Tak, tak... tego dnia zachęcamy do przyjścia do szkoły w PIŻAMACH!!!

Dlaczego piżama? Piżama jest standardowym ubraniem dzieci chorych, przebywających na oddziałach szpitalnych.

Zamiast piżamy można mieć symbol anioła (skrzydła, aureolka itp.) lub narysowane skrzydła anioła na widocznych częściach ciała, gdyż postać Anioła nawiązuje do nazwy Fundacji „Gdy Liczy się Czas” – Wylosuj Anioła, która jest organizatorem akcji.

Tego dnia po naszej szkole będą chodzić Aniołowie i zbierać do puszek datki na rzecz chorych dzieci. Zebrane pieniądze wpłacimy na konto Fundacji "Gdy Liczy się Czas".

Do wzięcia udziału w naszej akcji zachęcamy także wszystkich pracowników szkoły :)

Fundacja GDY LICZY SIĘ CZAS zaprasza