18 października w naszej szkole odbył się już trzeci Ogólnopolski Charytatywny „Dzień Piżamy w Szkole – Obudź w Sobie Anioła”.

Celem tego wyjątkowego dnia było promowanie postawy prozdrowotnej i empatycznej, wsparcie dzieci na oddziałach onkologicznych, a także zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci.

Tego dnia nasi wolontariusze zebrali razem rekordową jak do tej pory kwotę 1514,16 zł., które przekazaliśmy na konto Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.

Wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę pieniędzy serdecznie dziękujemy 😊

Wszystkim chorym dzieciom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i duuuuużo uśmiechu na buzi 😊