Dni Erasmusa
#ErasmusDays #ErasmusDaysPoland
Konferencja i warsztaty metodyczne w SP7

17 października nasza szkoła była gospodarzem kolejnego wydarzenia (Multiplier Event) podsumowującego działania projektu Fun & Engaging STEM Activities for Tomorrow’s World w ramach programu Erasmus+. Zaproszeni goście z różnych szkół podstawowych uczestniczyli w konferencji upowszechniającej rezultaty projektu wygłoszonej przez p. Katarzynę Wójtowicz-Pac. Ponadto, nauczyciele brali udział w warsztatach metodycznych przeprowadzonych przez panie Edytę Kowalczyk oraz Monikę Koniuszewską, które pokazały ciekawe sposoby nauczania przedmiotów ścisłych przy użyciu nowoczesnych narzędzi dydaktycznych. Uczestnicy spotkania otrzymali materiały dydaktyczne dla swoich szkół oraz pamiątkowe prezenty. Czas spędzony przy poczęstunku był okazją do podzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym oraz wymiany pomysłów. Uczestnictwo naszej szkoły w Dniach Erasmusa z pewnością przybliżyło korzyści z udziału w tym europejskim programie.
Dziękujemy dyrektorom i nauczycielom okolicznych szkół podstawowych  za przyjęcie zaproszenia i udział w wydarzeniu.

\image0 1