DENW dniu 15.10.2018r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wszyscy nauczyciele SP7 oraz pracownicy obsługi przyjmowali od swoich uczniów serdeczne życzenia, kwiaty i słodkie upominki. Odbył się także uroczysty apel, przygotowany przez p. Elżbietę Borzejewicz i uczniów z klasy III a. Było bardzo kolorowo, wesoło i tanecznie. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Taniec krakowiak wszystkim bardzo się podobał i został przyjęty gromkimi brawami.

"Ile barw uzbierał motyl i róża dorodna - tyle życzeń szczerozłotych proszę przyjąć od nas" - takimi pięknymi życzeniami i kwiatami został obdarowany każdy nauczyciel obecny na uroczystości.

Pani dyrektor Katarzyna Banach oraz przedstawiciele Rady Rodziców także podziękowali i złożyli życzenia całemu gronu pedagogicznemu.