innowacjaOd listopada 2019 roku do czerwca 2020 roku w naszej szkole wdrażana będzie innowacja "Budzimy polskie tradycje". Beneficjentami działań będą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Giżycku. Autorkami innowacji są Monika Ciołek i Małgorzata Cituk. Główne działania, które będą realizowane w ramach programu to zajęcia edukacyjne na temat tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkiej Nocy, a także warsztaty, podczas których dzieci będą wykonywały ozdoby świąteczne.Celem podejmowanych działań jest budowanie sprawczości pozytywnej, podnoszenie samooceny i pewności siebie oraz pogłębianie świadomości przynależności do rodziny poprzez tworzenie ozdób świątecznych oraz integrację rówieśników pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Wszystkie osoby chętne zapraszamy na warsztaty bożonarodzeniowe, które odbędą się 4 i 13 grudnia 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć w e- dzienniku, w zakładce ogłoszenia.