logo integracja sensorycznaSzanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
Każdy chciałby, żeby zajęcia odbywały się w nowoczesnych, przytulnych i bogato wyposażony salach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej szkole jest tworzone miejsce, w którym będą realizowane zajęcia rewalidacyjne oraz wychowawcze i wyciszające. Sala C06 niebawem zostanie wyremontowana i profesjonalnie wyposażona. Znajdą się tam między innymi sprzęty do terapii integracji sensorycznej (huśtawka, kropla, wałki, dyski sensoryczne itp.), pomoce do terapii ręki (chwytaki, rękawiczki do ćwiczenia mięśni dłoni itp.), pomoce do stymulacji polisensorycznej (kostki dźwiękowe, poduszeczki fakturowe itp.), pomoce do treningu umiejętności społecznych - TUS (pomoce symulujące sytuacje zaczerpnięte z życia codziennego itp.), pomoce interaktywne oraz wiele innych sprzętów, które umożliwią podniesienie poziomu wsparcia udzielanego przez szkołę.