wosp 2020 07Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielę 12 stycznia 2020 roku wyruszyli z puszkami w miasto. Kwestowali nie tylko w Giżycku, ale także w Wilkasach, Bystrym i Upałtach Małych. Nie zabrakło naszych wolontariuszy także przy organizacji turnieju tenisa stołowego, podczas morsowania na plaży miejskiej, na licytacji głównej oraz na światełku do nieba. Wykazali się determinacją, wytrwałością i odpowiedzialnością. Pomimo przenikliwego wiatru i chłodu na ich twarzach gościł uśmiech. Na ulicach miasta towarzyszyli im rodzice oraz koleżanki z SP1 i SP4, a mieszańcy Giżycka otaczyli życzliwością i radością.

Uwaga, uwaga - we wszystkich 15 puszkach uzbieraliśmy 20 392,56 PLN.galeria

Oto nasi dzielni, pracowici wolontariusze wg zawartości kwot uzbieranych w puszkach:

1. Bartosz Skórnóg - 5 b
2. Bartosz Baran - 5 a
3. Lena Cituk - 6 a
4. Bartek Lewicki, Mikołaj Makarewicz, Szymon Kulik - 7 b
5. Hania Wicha i Oliwia Kamińska - 6 f
6. Kasia Kraszewska - 2 a
7. Kacper Płaczek i Piotr Bełbot - 6 b
8. Natalia Duda i Ola Kulesza - 7 b
9. Zuzia Kraszewska, Hania Chmielewska, Magda Skoniecka - 5 g
10. Zuzia Jóźwik - 6 f
11. Wiktoria Zakrzewska i Patrycja Ducka - 6 f
12. Julia Durmaj i Ula Bacewicz - 6 f
13. Klaudia Kłos, Wiktoria Miciukiewicz i Klaudia Góral - 8 a
14. Iza Krystofik i Julia Laskowska - 8 d

Pomocnik wolontariusza - Marcin Sokół - 5 c

Licytacja główna - Hania Rawłuszko i Oliwia Sawicka - 3 c

Grać z Wami to była sama przyjemność :)
Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie i godną wolontariusza postawę.

Do zobaczenia za rok