sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/dd_speedtruck_109/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

łyżwyW miniony weekend uczniowie z naszej szkoły jeżdżący na łyżwach długich na torze krótkim w Klubie UKS”SHORT TRACK MOSiR” Giżycko, rywalizowali w dwóch imprezach sportowych - Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych i Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodzieżowców. Były to dla większości zawodników ostatnie zawody rangi ogólnopolskiej w tym sezonie. Najlepiej z naszych uczniów zaprezentowali się : Zofia Piątek która zdobyła dwa medale , srebrny? i brązowy? i zajęła 3 miejsce w wieloboju zawodów za co otrzymała dodatkowy medal i puchar. Łukasz Piątek podobnie jak siostra zdobył dwa medale srebrny? i brązowy?. Dobrze zaprezentowali się również pozostali nasi uczniowie. Judyta Sakowicz, Milena Sakowicz, Mateusz Stefanowski oraz Zofia Skrajna dla której były to pierwsze zawody. Bardzo dobrze zaprezentowała się Kaja Kisielewska która na trzech dystansach poprawiła swoje czasy oraz uzyskała klasy sportowe KADET???. W Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodzieżowców wystartowali też: Weronika Biller, Martyna Kuchta i Aleksander Sakowicz również zajmując wysoko notowane miejsca. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe i Mistrzostwa Młodzików i Młodzieżowców były ostatnimi zawodami tego sezonu w których brali udział zawodnicy naszej szkoły. Przyszedł czas na podsumowanie. Po podliczeniu punktów według obowiązujących przepisów możemy pochwalić się dość znacznymi sukcesami. Kategoria Junior F oficjalnie nie zliczana do klasyfikacji ogólnej PZŁS-u ale nie mniej widowiskowa, gdzie rywalizują najmłodsi zawodnicy to dwie nasze uczennice: Zośka Piątek i Judka Sakowicz które nieoficjalnie zajęły 2 i 3 miejsce w tej kategorii wiekowej??. Kategoria Junior E to również dwoje naszych uczniów startujących w tym sezonie Milena Sakowicz zajęła 5 miejsce w klasyfikacji sezonu. Łukasz Piątek 3 miejsce w tej kategorii????. W kategorii Junior D w sezonie 2019 / 2020 startowali: Kaja Kisielewska kończąca sezon na 15 pozycji ,Mateusz Stefanowski – 14 miejsce i Filip Sztafa – 20 miejsce. Juniorzy C to nasze dwie zawodniczki i jeden zawodnik:I tak : Weronika Biller – zajęła ogółem 9 miejsce w klasyfikacji , Martyna Kuchta zajmując 23 miejsce w sezonie nie zaliczy go do najbardziej udanych . Aleksander Sakowicz zajął 5 miejsce. Wszystkim gratulujemy takich lokat i życzymy dalszych sukcesów?????.Oraz podziękowania dla trenerów za pracę nad tym sukcesem: pana Sławomira Treszczyńskiego i Tomasza Sztafy. galeria