rose blute blume valentines tagZ okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu dzieci mogły wziąć udział w trzech konkursach i zdobyć ciekawe książki, przydatne przybory szkolne, kolorowe magnesy oraz wiele, wiele innych fajnych upominków. Chcielibyśmy wszyscy bardzo serdecznie podziękować Radzie Rodziców oraz firmie P.P.H.Kostrzewa która była jednym ze sponsorów nagród dla dzieci. Dziękujemy za wsparcie, wspaniałe upominki oraz za to, że również dzięki Wam, nasze dzieci były naprawdę szczęśliwe w tym szczególnym dla nas dniu.