3 Jak co roku, przed Uroczystością Wszystkich Świętych w dniu 30.10.2018r. Zespół Katechetów w SP7 zorganizował alternatywne obchody dla komercyjnego święta halloween. Na głównym korytarzu szkolnym w oknach zostały wywieszone prace plastyczne przygotowane przez uczniów klas IV-VI przedstawiające wizerunki wybranych świętych. O godzinie 12:35 na holu głównym naszej szkoły odbyła się „Loteria Próśb Świętych”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. Chętni uczniowie i nauczyciele losowali przygotowane różańce i medaliki z wizerunkami świętych, do których dołączone były do odmówienia modlitwy w różnych intencjach. Loterii towarzyszyła muzyka religijna.