pokójSzanowni Państwo!
Drodzy uczniowie!
Nowy Rok rozpoczął się miłą niespodzianką :-) Otóż Biblioteka Umysłu (sala rewalidacyjno - wyciszająca) wzbogaciła się o nowe, wspaniałe pomoce. Zostały zakupione gry, układanki, przyrządy rozwijające percepcję wzrokową i słuchową oraz kompetencje społeczne, stymulujące rozwoj poznawczy, doskonalące sprawność fizyczną. W zeszłym tygodniu podczas zajęć rewalidacyjnych przetestowaliśmy kilka pomocy. Po uśmiechu na twarzy uczniów wnioskujemy, że podobały się. P. S. Nadal czekamy na podświetlaną tablicę.
Jak tylko dotrze do szkoły zaprezentujemy ją. galeria