tabliczka mnozenia 1W naszej szkole odbyły się rozgrywki w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Chętni uczniowie klas 3-8 przystąpili do egzaminu z działań pamięciowych online lub na kartach pracy. Najlepsi otrzymali voucher w postaci dodatkowych 2 punktów na dowolnej klasówce z wykorzystaniem do końca roku szkolnego. Tego dnia dzieci przychodziły w koszulkach z tabliczką mnożenia, które sami wykonali.

Mistrzowie Tabliczki mnożenia z klas, które zgłosiły się do udziału w konkursie:

Klasa 6h Szymon Gutkowski
Klasa 6c Filip Kowalski