konsultacjeW dniu 18 maja 2021 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wideokonferencji organizowanej przez Kancelarię Premiera RP dotyczącej Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia dla województwa warmińsko-mazurskiego. Po wysłuchaniu pełnomocnika rządu ds. polityki młodzieżowej, ministra Piotra Mazurka, wojewody województwa warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego oraz posła z naszego województwa Roberta Gontarza wnieśli swoje postulaty w grupie omawiającej problemy edukacji i szkolnictwa wyższego.
Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy 6b: Martna Melnyk, Bartosz Skórnóg, Łucja Suchocka i Pola Wasilewska wśród 670 uczestników tego wydarzenia ?
Wszystkie najważniejsze i najbardziej aktualne informacje na temat konsultacji wojewódzkich można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.gov.pl/dlamlodych