IMG 20210615 13034715.06.2021r. odbyło się uroczyste nagrodzenie zwycięzców konkursu "Sensoryczny Świat". Nagrody wręczała p. Katarzyna Banach dyrektor naszej szkoły, p. Paweł Kordowski w-ce dyrektor naszej szkoły oraz p. Ewa Ostrowska dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.
Każdy ze zwycięzców oraz uczennice, które wspierały organizację konkursu otrzymał upominki oraz uczestniczył w zajęciach z Milką - wspaniałym cocker spanielem.
Serdecznie dziękujemy p. Ewie Ostrowskiej dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej za ufundowanie nagród rzeczowych i zajęć dogoterapii.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wspaniałej uroczystości.galeria