received 568344794277730Kochani!
Dzień Dobrej Wiadomości za nami, jednak mamy nadzieję, że zaszczepiłyśmy w Was chęć, zwyczaj, potrzebę obdarowywania innych dobrymi nowinami.
Pamiętajcie!
Każde dobre słowo, jest jak samospełniająca się przepowiednia. Słysząc informacje na swój temat, w jakiejś określonej sytuacji, zaczynamy zachowywać się zgodnie z tym, czego oczekują od nas inni ludzie. Kiedy ktoś mówi Ci, że masz piękny uśmiech, zauważ, że natychmiast się uśmiechasz :) Kiedy słyszysz, że jesteś wartościowym człowiekiem, zapewne czujesz dumę, czujesz, że możesz wiele i chętniej podejmujesz działania, które to udowadniają.
Obdarzajmy się dobrymi wiadomościami, pozytywnymi słowami, łaskawymi myślami na swój temat.

P. S. Statystyka Dnia Dobrej Wiadomości w naszej szkole: galeria
* ponad 400 osób (uczniów i pracowników szkoły) zostało obdarowanych dobrą nowiną z cukiereczkiem
* prawie 30 osób (rodziców, nauczycieli, uczniów) napisało dobrą wiadomość do innych w komentarzu na FB
Dziękujemy za wspólną, dobrą zabawę!