wichaDnia 17 września 2021 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku mieli okazję uczestniczyć w „Otwartym Rajdzie rowerowo- pieszym Giżycko-Sovetsk”. Każdy uczeń otrzymał pamiątkową koszulkę i miał możliwość miłego spędzenia czasu na nowo otwartej trasie. Na uczestników wydarzenia czekał poczęstunek w formie grilla oraz pamiątkowy medal. Należy podkreślić, że uczniowie SP 7 chętnie brali udział w przewidzianych atrakcjach: quizach, questach i grze terenowej. Dzięki temu mogli cieszyć się z otrzymanych nagród. Relację z imprezy można zobaczyć na dołączonych fotografiach.