IMG 0509 kopiaW listopadzie Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę książek i zabawek dla Oddziału Pediatrycznego naszego giżyckiego szpitala. W trakcie tych kilku tygodni, zebraliśmy: 40 książek, 19 gier planszowych, 16 opakowań puzzli, klocki, 1 robot Fisher Price i całe pudełko mniejszych zabawek.
Wszystkie zabawki spakowaliśmy w 8 pudełek i dnia 8.12.2021 r. dostarczyliśmy do szpitala.
W rozmowie telefonicznej między panią Mirosławą Chochowską a panią dr Marią Chojnowską, pani ordynator oddziału podziękowała organizatorom za chęci organizacji zbiórki i wyraziła swój podziw na ilość zabawek, które dostarczyliśmy do oddziału.
My, ze swojej strony dziękujemy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, którzy wieli udział w naszej akcji :)