jj

Klasy 4h i 4b postanowiły w nietypowy sposób uczcić Dzień Chłopaka i wyjechały na wycieczkę do Ełku. Najpierw młodzież obejrzała przygodową animację pt. "Mała Stopa" opowiadającą o historii młodego Yeti, który poszukuje rozwiązania zagadki istnienia mitycznej małej stopy, czyli... człowieka! Po filmowych wzruszeniach uczniowie udali się do edukacyjnej sali zabaw "Kolej na klocki", gdzie mieli okazję tworzyć z wszelkiego rodzaju klocków najbardziej wymyślne budowle. Ale żeby zbudować, trzeba było najpierw zburzyć. Ta część zabawy najbardziej podobała się obu klasom. Potem powstawały domy, domki, wieże, mury i labirynty. Natomiast w sali obok trwały zajęcia z robotyki. Uczniowie mieli możliwość konstruowania robotów sumo, które potem walczyły na specjalnym ringu. Emocje sięgały zenitu, gdy jeden robot napierał na drugi. Zwycięska drużyna głośno manifestowała swoją radość. Obie klasy pełne pozytywnych wrażeń wróciły z okolicznościowej wycieczki.