seniorkiW ubiegłym tygodniu w szkole odbyła się akcja „Walentynka dla seniora”. Jej głównym organizatorem jest grupa Rotaract Giżycko- działająca na rzecz społeczności lokalnej. Celem przedsięwzięcia było wywołanie uśmiechu na twarzach giżyckich seniorów (często samotnych i opuszczonych) z Domu Opieki Społecznej. Nasza szkoła również przyłączyła się do tej szlachetnej akcji. Dzięki pomocy pani M.Gawryckiej, uczniowie klas czwartych wykonali na plastyce piękne kartki walentynkowe, które zostały przekazane organizatorowi. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za współpracę i pomoc. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia na stronie internetowej szkoły oraz na stronie Rotaract Giżycko.