autyzm konZ przyjemnością informujemy, że Powiatowy Konkurs Plastyczno-Graficzny pt. „Niebieski Świat Autyzmu” dla szkół podstawowych został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzieci.
Celem konkursu było podnoszenie świadomości na temat autyzmu, promowanie talentów, zachęcanie do podejmowania działań twórczych oraz rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych oraz graficznych uczniów. Komisja Konkursowa w składzie: Edyta Martyna, Anna Rolnik i Małgorzata Majek dokonała oceny 56 nadesłanych prac. Nastąpiła niezwykle trudna decyzja żeby wyłonić zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe. Pokazaliście, że jesteście wrażliwi na drugiego człowieka, a zwłaszcza na osoby w spektrum autyzmu. Ostatecznie jury postanowiło przyznać 6 nagród i 7 wyróżnień. Oto zwycięzcy:
W klasach 1-3:galeria
1 miejsce: Amelia Szepel 2b SP7
2 miejsce: Dawid Wyskwar 1a SP4
3 miejsce: Maliwna Ambroch 3a SP7

wyróżnienie: Maja Karp 3b SP Wilkasy, Milena Szymańska 3b SP1, Lidia Kloc 2b SP7

1 miejsce: Gabriela Maczuga 5a SP1
2 miejsce: Dawid Radzikowski-Przestrzelski 4c SP7
3 miejsce: Oliwia Babul 4a SP4
wyróżnienie: Urszula Marciniak ;Wojciech Jankowski kl. 6 SP Spytkowo,
Zuzanna Pacheco - Macias 5b SP3, Adam Ambroch 6a SP7,

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!!!