ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/dd_speedtruck_109/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/dd_speedtruck_109/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

ZSZZawodyW piątek 27 maja 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Wojewódzkich w Czwórboju Lekkoatletycznym. Dziewczęta w składzie: Asanowicz Malwina, Chełkowska Kinga, Dąbrowska Nikola, Nitschka Olga, Zagórska Oliwia - zdobyły pierwsze miejsce! Brawa dla Złotych Medalistek! Chłopcy w składzie: Brusiło Oskar, Kloc Franciszek, Kozłowski Mateusz, Prokopczuk Adrian, Wajszczuk Gracjan, Wilamowski Jakub -zdobyli drugie miejsce! Brawa dla naszych Srebrnych Medalistów! Dodatkowo nasi reprezentanci zdobyli wiele indywidualnych wyróżnień. Gratulujemy serdecznie wspaniałych wyników grupowych jak i indywidualnych! Zagórska Oliwia zajęła indywidualnie I miejsce (zdobyła największą ilość punktów wśród wszystkich zawodniczek). Dodatkowo Oliwia zajęła I miejsce indywidualnie w rzucie piłeczką palantową, II miejsce indywidualnie w skoku w dal i III miejsce indywidualnie w biegu na 60 m. Chełkowska Kinga zajęła indywidualnie III miejsce. Wilamowski Jakub zajął indywidualnie III miejsce wśród wszystkich zawodników czwórboju. Dodatkowo Jakub zajął I miejsce indywidualnie w rzucie piłeczką palantową. To pierwsze zawody po tak długiej przerwie i tak wspaniałe wyniki! Tego dnia odbyły się również biegi przełajowe - I Memoriał K. Chmielewskiego. Uczniowie biorący udział w biegach: Jan Karolczuk, Tymoteusz Studniak, Dawid Orłowski, Zuzanna Pawłowska, Milena Smędzik, Aleksandra Durka. Zuzanna Pawłowska zajęła 2 miejsce- Gratulacje i brawa – wspaniałe osiągnięcie!!! galeria