szkola dobrego wychowania 5„Nie żyję sam, zasady dobrego wychowania znam”. Tak brzmiał motyw przewodni ostatniej już akcji Szkoły Dobrego Wychowania. Uczniowie klasy 5b wcielili się w różne role, aby przedstawić przykłady kulturalnych zachowań w różnych sytuacjach w szkole i poza nią. Dzieci perfekcyjnie odegrały powierzone im role i ujawniły swoje talenty aktorskie, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Taka forma edukacji jest niewątpliwie bardzo skuteczna, dłużej pozostanie w pamięci a przedstawione sytuacje z pewnością będą wprowadzane w prawdziwym życiu. Brawo uczniowie z 5b!

Film.