plakat 5aChciałybyśmy podziękować wychowawcom , którzy zaangażowali się w przeprowadzenie ostatniej już w tym roku szkolnym akcji Szkoły Dobrego Wychowania. Na godzinie wychowawczej odbyły się pogadanki z uczniami oraz klasowe inscenizacje na temat „Nie żyję sam, zasady dobrego wychowania znam”. Celem było przypomnienie zasad kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach nie tylko w szkole, ale również w miejscach publicznych. W przedsięwzięciu wzięły udział tylko dwie klasy: 5a i 5b, którym jury przyznało maksymalną liczbę punktów (4 pkt). Klasy przeprowadziły nie tylko pogadanki z wychowankami, jak również były wykonane przez uczniów prezentacje, plakaty i zdjęcia odgrywanych scenek. Był nawet filmik, w którym uczniowie niczym aktorzy wspaniale wcielają się w poszczególne role, ukazując tym samym zachowanie się w różnych miejscach. Ze względu na fakt, iż zbliża się zakończenie roku, zespół w składzie: V.Jabłońska, U.Reichert, M.Ostrowska oraz M. Majek- dokonał podsumowania punktacji z wszystkich dotychczasowych szkolnych akcji. Z przyjemnością informujemy, że:

I miejsce ex aequo zajęła klasa 5a i 5b

II miejsce ex aequo klasa 7c i 8c                                                                           prezentacja
III miejsce klasa: 5c

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym klasom dziękujemy za udział w naszych działaniach. Mamy także nadzieję,że po przeprowadzonych zajęciach uczniowie będą wykazywali się wyłącznie dobrym zachowaniem.

Szkoła Dobrego Wychowania