gofryDnia 27 października uczniowie klasy 3b mieli przyjemność gościć zwyciężczyni programu MasterChef Panią Aleksandrę Juszkiewicz. Pod jej okiem dzieci zrobiły i upiekły pyszne domowe gofry. Wszyscy chętnie wykonywali zalecane przez P. Olę wskazówki wykonania tak dobrych gofrów. Na koniec nie odbyło się bez wspólnego zdjęcia oraz autografów. Każdy młody kucharz otrzymał certyfikat ukończenia warsztatów kulinarnych oraz przepis na gofry. Takie zajęcia na długo pozostaną w pamięci trzecioklasistów.