IMG 20191217 144235Biblioteka szkolna ogłosiła akcję pod nazwą „Podaruj książce drugie życie”. Był to apel do uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy mają w domu niepotrzebne już książki i mogą oddać je do naszej biblioteki. Do tej pory wpłynęło 130 książek z różnych dziedzin. Są to poradniki, słowniki, książki przygodowe dla młodzieży oraz młodszych dzieci, komiksy, lektury, baśnie i bajeczki, książki popularnonaukowe. Część z nich po wpisaniu do księgi inwentarzowej, stemplowaniu i obłożeniu cieszy się wielką popularnością (np. seria Zaopiekuj się mną), następne czekają na swoją kolej. Systematycznie w naszej bibliotece przybywa nowych tytułów, co oczywiście przyczynia się do podniesienia atrakcyjności tego miejsca, a tym samym rozwoju czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły. Dlatego też nie trzymajmy przeczytanych już książek w domu lecz podarujmy im drugie życie w bibliotece SP 7! Zachęcamy jeszcze raz do tego kroku wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, dziękując jednocześnie wszystkim dotychczasowym darczyńcom!