87 428 90 60  
sp7@gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

sukcesy sportowe 07Lekkoatletyka
Dnia 15 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W zawodach brały udział cztery giżyckie szkoły: „2”, „3”, „4”, „7” oraz SP Wilkasy. W trzech kategoriach zajęliśmy I miejsca oraz jedno drugie. Mistrzami powiatu zostali:
Dziewczęta (2008 i mł): Kamińska Wiktoria, Łatacz Olivia, Styrańczak Aleksandra, Kubach Amelia, Durka Aleksandra, Cemka Maja, Onyszkanycz Oliwia.
Dziewczęta (2006-2007): Morawska Alicja, Kulesza Aleksandra, Boć Izabela, Durmaj Julia, Kwiatkowska Karolina, Stachurska Maja, Tulkiewicz Ewelina.
Chłopcy (2006-2007): Chodań Natan, Święcica Jan, Krupa Aleksy, Badowski Wojciech, Wiśniewski Kacper, Gulbicki Filip, Król Olaf.
II miejsce zdobyli chłopcy w kategorii 2008 i młodsi: Gil Jakub, Wilamowski Jakub, Kozłowski Mateusz, Orłowski Dawid, Swacha Sebastian, Gorbacz Julian, Uszkiewicz Marcin.galeria
Piłka siatkowa
Dnia 21 listopada odbyły się powiatowe rozgrywki w mini piłce siatkowej „3” . Startowały cztery zespoły. Dziewczęta w składzie: Boć Izabela, Durmaj Julia, Połojańska Amelia, Szepel Marlena, Tulkiewicz Ewelina , Pietnoczka Maja, Jodkowska Urszula i Gołaś Dominika zajęły III miejsce.
Dzień później 22 listopada w hali MOSiR zorganizowano Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Obie nasze drużyny zajęły II miejsca za SP 4 Giżycko. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Morawska Alicja, Połojańska Amelia, Baranowska Nina (wszystkie VI b), Boć Izabela (V b), Muskała Gabriela, Zawadka Maja, Szybiak Malwina, Szudra-Roszko Zofia (wszystkie VI d). Vice mistrzami powiatu zostali również: Chodań Natan, Święcica Jan, Gulbicki Filip, Rapita Dawid (wszyscy VI d), Wiśniewski Kacper, Kolenda Jacek, Zaorski Aleksander (wszyscy VI b), Jachimowicz Wojciech (VI e), Wójcicki Dominik (VII B).